Podziękowania.info
Menu:
 
  Spis podziękowań
  Dodaj stronę do ulubionych
  Zasady korzystania z tekstów
  

 

Podziękowanie za zaproszenie i spotkanie

podziękowania za udział w spotkaniu, wspólna rozmowę i przybycie


   Szanowni Państwo, chciałbym serdecznie podziękować za zaproszenie na konferencję medyczną, zorganizowaną przez Państwa stowarzyszenie w zeszłym miesiącu.

   Była to dla mnie niebywała okazja podzielenia się wiedzą z moimi kolegami po fachu. Doświadczenie to na pewno wpłynie pozytywnie na mój dalszy rozwój. Wygłaszane przemówienia i omawiane przykłady były bardzo innowacyjne, co czyni z tej konferencji jeszcze bardziej cenną lekcję.

   Chciałbym także podziękować za umożliwienie wygłoszenia przeze mnie referatu. Podzielenie się z Państwem i innymi uczestnikami konferencji moimi uwagami dotyczącymi nowych technologii w chirurgii było dla mnie cennym przeżyciem. Mam nadzieję, że mój odczyt zainteresował innych.

   Pragnę także pogratulować niezwykle sprawnej organizacji i wysokiego poziomu spotkania. Mam nadzieję, że w przyszłości podobne konferencje będą nadal organizowane przez Państwa. Składam także gorące podziękowania dla osób, dzięki którym cała konferencja mogła się odbyć, a więc wszystkim sponsorom, obsłudze technicznej, a także wszystkim wolontariuszom.

   Wszystkim serdecznie dziękuję. 

 
 
 

Serwis podziekowania
. info oraz zawarte w nim treści są projektem autorskim. Całość chroniona jest prawami autorskimi. Zezwalamy jednak na ich bezpłatne wykorzystanie na wykorzystywanie przy zachowaniu odpowiednich reguł, o których możesz przeczytać [tutaj]. Copyrights 2007 by podziekowania.info - Szablony podziękowań