Podziękowania.info
Menu:
 
  Spis podziękowań
  Dodaj stronę do ulubionych
  Zasady korzystania z tekstów
 


 

 

Podziękowanie za pracę

podziękowania za współpracę dla szefa (pracodawcy) oraz współpracowników


   Szanowni Państwo, przez wiele lat wraz z Wami tworzyłem część przedsiębiorstwa. Przez ten czas zdążyłem dobrze zapoznać się z całą załogą firmy.

   Bywały różne chwile, jedne były radosne, inne mniej przyjemne. Wraz z Wami starałem się być częścią zespołu, który bezbłędnie i bardzo kompetentnie wypełniam powierzone mu zadania. Wieloletnia praca w tym przedsiębiorstwie była dla mnie lekcją życia. Zdobyte tutaj doświadczenie jest bezcenne.

   Dziś, w dniu, w którym kończę prace w przedsiębiorstwie, pragnę wszystkim złożyć gorące podziękowania. Dziękuje za współpracę wszystkim pracownikom firmy, zwłaszcza pionowi administracyjnemu, w którym miałem przyjemność pracować przez ponad 5 lat. Wasza serdeczność i pomoc jest nieoceniona w obliczu wykonywania moich obowiązków. Bez was było by to niemożliwe, a na pewno bardzo utrudnione.

   Jednocześnie dziękuję moim przełożonym za zaufanie, jakim mnie obdarzyli. Wykonywana praca była dzięki Wam wszystkim o wiele przyjemniejsza, niż mogłoby się to wydawać. Mam nadzieje, że nasze relacje nadal pozostaną w takich samych stosunkach.

   Za to wszystko jeszcze raz serdecznie dziękuję.

 
 
 

Serwis podziekowania
. info oraz zawarte w nim treści są projektem autorskim. Całość chroniona jest prawami autorskimi. Zezwalamy jednak na ich bezpłatne wykorzystanie na wykorzystywanie przy zachowaniu odpowiednich reguł, o których możesz przeczytać [tutaj]. Copyrights 2007 by podziekowania.info