Podziękowania.info
Menu:
 
  Spis podziękowań
  Dodaj stronę do ulubionych
  Zasady korzystania z tekstów
 


 

 

Podziękowanie za pomoc

podziękowania za wsparcie i pomoc finansową


   Szanowni Państwo. Letni wyjazd, w realizacji, którego Państwa firma miała ogromy udział, wypadł świetnie. Wszystkie dzieci bawiły się świetnie, zapominając o borykających ich na co dzień problemach.

   Życie tych małych dzieci stało się trochę lepsze. Chcielibyśmy serdecznie za to podziękować. Zorganizowanie takiej atrakcji nie byłoby możliwe bez Państwa pomocy. To dzięki pieniądzom, które Państwo ofiarowali na ten cel, mogliśmy bez żadnych obaw zabrać na wycieczkę wszystkie dzieci.

   Dziękujemy serdecznie za okazane wsparcie finansowe, które traktujemy jako wyraz Państwa dobroci i chęci niesienia pomocy potrzebującym. Dziękujemy także Państwa pracownikom, którzy aktywnie przyczynili się do odnawiania budynku, w którym przebywają dzieci. Dzięki ich pomocy i pracy mogliśmy szybko i sprawnie przeprowadzić remont budynku. O efekcie najlepiej świadczy reakcja dzieci. Ich uśmiechy, to najwyższa zapłata za Państwa dobroć.

   Jeszcze raz gorąco dziękujemy prezesowi Państwa firmy, pracownikom i wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego projektu. Jednocześnie zapraszamy do odwiedzania dzieci w odnowionym budynku.

 
 
 

Serwis podziekowania
. info oraz zawarte w nim treści są projektem autorskim. Całość chroniona jest prawami autorskimi. Zezwalamy jednak na ich bezpłatne wykorzystanie na wykorzystywanie przy zachowaniu odpowiednich reguł, o których możesz przeczytać [tutaj]. Strona utrzymuje się z reklam Google.
Copyrights 2007 by podziekowania.info