Podziękowania.info
Menu:
 
  Spis podziękowań
  Dodaj stronę do ulubionych
  Zasady korzystania z tekstów
 


 

 

Podziękowanie dla sponsora

podziękowania dla sponsorów za okazaną pomoc


   Szanowni Państwo,
Dzięki uprzejmości państwa firmy możliwy jest dalszy rozwój naszego osiedlowego klubu sportowego. Idea rozwoju fizycznego jest bardzo ważna i co najważniejsze nadal dostrzegana przez ludzi.

   Sport to zwłaszcza dla młodych ludzi jedna z dróg rozwoju, samorealizacji. Jednak, aby go uprawiać, potrzebni są ludzie dobrej woli. Nasz klub może przyczynić się do rozwoju młodych ludzi właśnie dzięki Państwu.

   Chcielibyśmy za to serdecznie podziękować. Pomoc, którą Państwo nam zaoferowali jest bezcenna. Dzięki sprzętowi sportowemu, który nieodpłatnie otrzymaliśmy od Państwa, dzieci z okolicznych osiedli będą mogli rozwijać swoją kulturę fizyczną. Cieszymy się, że są jeszcze w naszym mieście ludzie, którym nie jest obojętny los dzieci i młodzieży. Dzięki Państwa firmie nowe piłki, rakiety, siatki i inny sprzęt zostaną dobrze wykorzystane.

   Pragniemy szczególnie podziękować kierownictwu firmy, które samo wyszło z propozycją pomocy. Być może dzięki Państwu w przyszłości będziemy mogli cieszyć się z sukcesów naszych podopiecznych, za co już teraz serdecznie dziękujemy. 

 
 
 

Serwis podziekowania
. info oraz zawarte w nim treści są projektem autorskim. Całość chroniona jest prawami autorskimi. Zezwalamy jednak na ich bezpłatne wykorzystanie na wykorzystywanie przy zachowaniu odpowiednich reguł, o których możesz przeczytać [tutaj]. Copyrights 2007 by podziekowania.info