Podziękowania.info
Menu:
 
  Spis podziękowań
  Dodaj stronę do ulubionych
  Zasady korzystania z tekstów
 


 

 

Podziękowanie dla nauczyciela

podziękowania dla dyrektora szkoły, nauczycieli, promotora pracy


   Dziś kończymy szkołę. Wiedza, jaką wynieśliśmy stąd, ma nam pomóc w podnoszeniu naszych kwalifikacji zawodowych. Mamy nadzieję, że tak się stanie.

   Każdy z nas ma nadzieje na kontynuowanie nauki oraz w przyszłości zdobycie wartościowej pracy. Edukacja jest dla nas bardzo ważna. Nasze kształcenie nie było by pełne, gdyby nie nauczyciele. To właśnie gronowi pedagogicznemu zawdzięczamy to, co już wiemy. Dzięki Wam staliśmy się lepszymi ludźmi.

   Z tego miejsca w imieniu całej klasy chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczącym nas przez te lata nauczycielom. Dziękujemy za wkład i trud, jaki włożyliście nie tylko w nasza edukacje, ale także w nasze wychowanie. Obiecujemy, że przekazana przez Was wiedza, będzie przez nas należycie i w pełni wykorzystywana. Szczególne podziękowania pragniemy złożyć nasze Pani wychowawczyni, której wkład w rozwój każdego z nas jest szczególny.

   Dziękujemy także dyrekcji oraz wszystkim pracownikom szkoły za możliwość korzystania z klas i innych pomieszczeń szkolnych. Dzięki Wam mamy nadzieję wyrosnąć w przyszłości na dobrych i prawych ludzi. Za wszystko jeszcze raz dziękujemy. 

 
 
 

Serwis podziekowania
. info oraz zawarte w nim treści są projektem autorskim. Całość chroniona jest prawami autorskimi. Zezwalamy jednak na ich bezpłatne wykorzystanie na wykorzystywanie przy zachowaniu odpowiednich reguł, o których możesz przeczytać [tutaj]. Copyrights 2007 by podziekowania.info