Podziękowania.info
Menu:
 
  Spis podziękowań
  Dodaj stronę do ulubionych
  Zasady korzystania z tekstów
 


 

 

Podziękowanie dla gości weselnych

podziękowania weselne oraz ślubne gościom weselnym


   Dzisiejsza uroczystość jest dla nas okazją do podzielenia się naszym szczęściem z najbliższymi. Rodzina i przyjaciele są dla każdego człowieka najważniejsi.

   Dlatego właśnie w tym szczególnym dniu jest nam niezmiernie miło, że wszyscy tu zebrani Goście przyjęli nasze zaproszenie i zaszczycili nas Swoją obecnością. W tym momencie pragniemy podziękować wszystkim zebranym tutaj Gościom. Dziękujemy, że jesteście z nami w tak ważnym dla nas dniu. Dzięki wam ten szczególny dla nas dzień będzie jeszcze bardziej niezapomniany.

   To właśnie w obecności naszych rodzin i najbliższych przyjaciół pragnęliśmy rozpocząć nową drogę w naszym życiu. Jednocześnie chcielibyśmy podziękować za wspólną zabawę.

   Ofiarowane przez Was prezenty staną się dla nas pamiątką tego szczególnego dnia. Mamy także ogromną nadzieję, że wszystkie złożone przez Was życzenia spełnią się, a otrzymane kwiaty będą kwitnąć wiecznie. Mamy nadzieję, że połączone dzisiaj rodziny stworzą w przyszłości jedną wielką wspólnotę. Chcemy także, aby stosunki z zebranymi przyjaciółmi i znajomymi były zawsze dobre, ciepłe i miłe.

   Dziękujemy, że Jesteście z nami.

 
 
 

Serwis podziekowania
. info oraz zawarte w nim treści są projektem autorskim. Całość chroniona jest prawami autorskimi. Zezwalamy jednak na ich bezpłatne wykorzystanie na wykorzystywanie przy zachowaniu odpowiednich reguł, o których możesz przeczytać [tutaj]. Copyrights 2007 by podziekowania.info